Urime me jete te gjate Më 7 Mars, gjithë mund gjejmë një moment për shprehur mirënjohjen tonë për ata që na kanë udhëhequr deri tani në jetë. Mustafa: ZPS-ja nuk është as një përqind afër realitetit që ka ndodhur gjatë vitit 1999. Mile M (7 vite parë) Urime jet te gjat e sherim sa me te shpejt ty qofshi te lumtur. Fillojeni ditën e saj duke i dërguar urime ëmbla për ditëlindje që do ta bëjnë atë buzëqeshë dhe kënaqet! "Duket se gjithë e dinë që ti je bërë një vit i vjetër. . . nejse. . . Urime me jete te gjate. Për tretje shëndetshme gjatë ushqimit pini së shumti dy decilitra ujë (me gllënjka vogla). a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore. Miq, urime muaji i ri!" (miq) Mesazh Qesharak. . . . . . . Zoti është me ju tani dhe mëshira e Zotit, Ai është mbrojtësi juaj dhe gjykatësi juaj. Më së miri do jetë shkruani me fjalë tuaja, sepse kështu do keni vlerë bukur dhe sentimentale, transmeton. . . Kurti: E pranojmë propozimin evropian, disa pyetje për të do të adresohen në Bruksel. Gëzuar ditëlindjen për një person që është simpatik, i talentuar dhe i zgjuar. E di që do jetë e ndritshme sepse dy do jemi aty pranë njëri-tjetrit. Ju, pershendes, Gjithe te mirat! 151w. Kush ka Vajza,Boten ka! 238w. . Gëzuar ditëlindjen, princeshë! Ju sundoni. Me çfarë rezultate ke ardhur në këtë moshë, këshut edhe do vazhdosh me tutje. . . Lexo Profilin Lexo Postimet. Where does a thought go when it's forgotten? 11-03-2012, 00:20 #2. . . Tërmeti 7. . Urime e jete te gjate kur te lindi djali! 16-12-2007, 15:42 #24. . . Aksident i rëndë te Dogana në Tiranë, humb jetën 35. . . .
Urime me jete te gjate djali. . Jetë lumtur bashkëshortore paraprakisht. Urime me jete te gjate, me veshtersin vjen lehtsimi. . . 12. Urime me jete te gjate冀殺. . :^lulja3 :^xhan :. Java e 5 e shtatzanise. Një vend i veçantë u jepet fëmijëve. . . Ju nuk duhet jeni një poet i shkëlqyer - urime bukura thjeshta për t'u martuar me fjalët tuaja, folura nga zemra, me siguri do ju lutemi rinjve lumtur. Ndahen në: 1. Të uroj një vit ri lumtur dhe shëndetshëm! 4. Urime, me jetë gjatë. Urime Martesa. Deputeti i PDK-së në një postim në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook tha se Albin Kurti “e pranoi planin franko-gjerman, pa pasur guxim të thotë se. 100 Urime për Vetëlindjen, Mesazhe Qesharake dhe Lutje. . arimehmetiii. (3 vite parë) Urime gresa. Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. Çfarë lajmi keq që nuk mund jeni me ne sot, por ne do t'ju azhurnojmë kur ktheheni. Sa qendrove ne spital. Brohoritje për zonjën fantastike përreth. "-----. Dhe jeta është gjithmonë e bukur. .

Popular posts